Stacja Kontroli Pojazdów

Anwalt im BüroStacja kontroli pojazdów w Częstochowie

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej stacji diagnostycznej. Oprócz Klientów indywidualnych obsługujemy także firmy i przedsiębiorstwa posiadające floty samochodowe. Siedziba naszego zakładu motoryzacyjnego znajduje się w Częstochowie. Na przeglądy pojazdów i badania techniczne pojazdów zapraszamy Klientów z Częstochowy i okolic.

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że jesteśmy uznawani za profesjonalistów w swojej branży. Grono zadowolonych Klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem stale się powiększa. Z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia. Zapewniamy doskonały stan techniczny i niezawodność każdego pojazdu, który wyjeżdża z naszego zakładu.

W przypadku pytań dotyczących oferty lub cen poszczególnych usług obejmujących badania pojazdów, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub elektronicznego.

Anwalt im Büro Anwalt im Büro

Stacja kontroli pojazdów – oferta:

– przeglądy rejestracyjne pojazdów,

– okresowe przeglądy techniczne,

– badania powypadkowe,

– badania stanu technicznego pojazdów,

– sprawdzenie układów w pojazdach,

– badanie amortyzatorów,

– sprawdzenie zbieżności kół,

– ustawienie geometrii kół,

– ustawienie i regulacja świateł,

– badania dodatkowe,

– drobne naprawy.

Przeglądy – Terminarz

– W przypadku nowego samochodu, przegląd techniczny należy wykonać nie później niż po 3 latach od daty zakupu samochodu.

– W przypadku samochodu użytkowanego co najmniej od 5 lat przeglądy techniczne należy wykonywać corocznie.

Zachęcamy do dbania o sprawność samochodów, motocykli i pojazdów innego typu. Pamiętajmy, że sprawny pojazd to bezpieczny pojazd.

Stacja diagnostyki pojazdów